Obrotowa suszarka próżniowa z podwójnym stożkiem

Changzhou Binda Drying Granulating Equipment Co., Ltd. znajduje się w pobliżu starożytnego miasta Jiaoxi, miasta Zhenglu, z piękną scenerią i wygodnym transportem. Nasza firma powstała w 2007 roku, specjalizując się w badaniach, rozwoju i projektowaniu suszarek, mieszalników i granulatorów. I produkcja.
W celu skrócenia czasu realizacji nasza firma posiada kompletne zaplecze sprzętowe takie jak nożyce i falcerki, spawarki, wiertarki, frezarki, wycinarki, urządzenia laserowe.
Firma przeszła certyfikat IS09001, certyfikat zdrowia zawodowego, certyfikat kredytowy przedsiębiorstwa AAA, mikser, suszarka łopatkowa, wibracyjna suszarka fluidyzacyjna, suszarka próżniowa, szybka odśrodkowa suszarka rozpyłowa, dwustożkowa obrotowa suszarka próżniowa, szlifierka, obrotowa suszarka błyskowa, huśtawka maszyna do cząstek, szybkobieżny granulator z mechanizmem mieszania, obrotowy granulator wytłaczający, ciągła suszarka dyskowa, ślimakowy granulator wytłaczający przeszedł certyfikację CE Unii Europejskiej.
Obecnie projektowane i produkowane przez nas urządzenia są szeroko stosowane w wielu ważnych dziedzinach przemysłu, takich jak farmaceutyki, żywność, chemikalia, ceramika, metalurgia, pasze, produkty biologiczne i rolnicze oraz głębokie przetwarzanie produktów ubocznych, linie do produkcji skrobi modyfikowanej, linie do suszenia poliakrylamidu , suszenie osadu itp. zastosowanie.
W zależności od różnych wymagań technologicznych można osiągnąć cel suszenia, granulowania i mieszania. Nasze produkty składają się z serii suszących, granulujących, mieszających, kruszących, odpylających i źródeł ciepła.
Niestandardowe Obrotowa suszarka próżniowa z podwójnym stożkiem wyprodukowane w Chinach można kupić w niskiej lub niskiej cenie. Binda Drying granulating Equipment to gorący Obrotowa suszarka próżniowa z podwójnym stożkiem producenci i dostawcy w Chinach. Poza tym posiadamy własne marki i obsługujemy również opakowania zbiorcze. Jeśli złożę zamówienie teraz, czy masz je w magazynie? oczywiście! W razie potrzeby dostarczymy nie tylko cenniki, ale także oferty cenowe. Jeśli chcę sprzedać hurtowo, jaką cenę dasz mi? Jeśli twoja ilość hurtowa jest duża, możemy podać cenę fabryczną. Zapraszamy do naszej fabryki, aby kupić stabilną jakość Obrotowa suszarka próżniowa z podwójnym stożkiem, która zapewnia stabilną wydajność. Możesz mieć pewność, że kupisz u nas produkt ze zniżką. Cieszymy się na współpracę z Tobą, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, możesz skonsultować się z nami teraz, odpowiemy na czas!