Changzhou Binda Drying Granulating Equipment Co., Ltd. znajduje się w pobliżu starożytnego miasta Jiaoxi, miasta Zhenglu, z piękną scenerią i wygodnym transportem. Nasza firma powstała w 2007 roku, specjalizując się w badaniach, rozwoju i projektowaniu suszarek, mieszalników i granulatorów. I produkcja.

W celu skrócenia czasu realizacji nasza firma posiada kompletne zaplecze sprzętowe takie jak nożyce i falcerki, spawarki, wiertarki, frezarki, wycinarki, urządzenia laserowe.

Firma przeszła certyfikację IS09001, certyfikat zdrowia zawodowego, certyfikat kredytowy AAA dla przedsiębiorstw, a mikser i suszarka wiosłowa przeszły certyfikację UE CE. Nowy energooszczędny piec do suszenia produktów rolnych i bocznych uzyskał praktyczny patent w 2015 roku i był w Shenzhen w 2008 roku Założył biuro handlu zagranicznego i założył biuro w Xinjiang w 2015 roku. Dzięki silnej wytrzymałości technicznej, dojrzałej technologii suszenia, doskonałej jakość produktu i wysokiej jakości obsługa posprzedażna, zdobyła zaufanie i wsparcie klientów w kraju i za granicą.

Obecnie projektowane i produkowane przez nas urządzenia są szeroko stosowane w wielu ważnych dziedzinach przemysłu, takich jak farmaceutyki, żywność, chemikalia, ceramika, metalurgia, pasze, produkty biologiczne i rolnicze oraz głębokie przetwarzanie produktów ubocznych, linie do produkcji skrobi modyfikowanej, linie do suszenia poliakrylamidu , suszenie osadu itp. zastosowanie.

W zależności od różnych wymagań technologicznych można osiągnąć cel suszenia, granulowania i mieszania. Nasze produkty składają się z serii suszących, granulujących, mieszających, kruszących, odpylających i źródeł ciepła.

Firma przestrzega zasady biznesowej „doskonała jakość i prestiż przede wszystkim”, przyjmuje naukowy model zarządzania, wdraża wysokie standardy jakości i tworzy kompletny zestaw systemu zarządzania jakością, formułując zaawansowane, energooszczędne, kompletne i niezawodne schematy projektowe i doskonała obsługa posprzedażna jest powszechnie chwalona przez klientów.

Projekt techniczny Binda Dry opiera się na połączeniu wiedzy teoretycznej i praktyki, stale rozwija i udoskonala ważniejsze produkty, koncentruje się na potrzebach klienta, nieustannie dąży do perfekcyjnych zmian w szczegółach oraz nawiązuje długofalowe, dobre relacje kooperacyjne z klientami. Aby stworzyć więcej wartościowej przestrzeni, badaliśmy, ciężko pracowaliśmy i spełnialiśmy wszystkie Twoje potrzeby...

„Ludzie Binda” nieustanne dążenie, doskonała reputacja, wysoka jakość, przyziemność i pełna współpraca z nowymi i starymi klientami krajowymi, aby tworzyć genialne.Binda Drying Kultura korporacyjna

Siła pochodzi ze starannej konstrukcji; pewność siebie bierze się ze szczytnych celów!


Podstawowe wartości:poszukiwanie prawdy, innowacyjność, ciężka praca, przedsiębiorczość.

Polityka jakości:zbuduj wielki mur jakości, satysfakcja klienta jako cel, kreuj przyszłość

Duch przedsiębiorczości:oparta na uczciwości, innowacyjności i dalekosiężnym działaniu

Aspiracje przedsiębiorstwa: odważnie iść naprzód, pracowity, oddany i szczęśliwy, satysfakcja klienta

Filozofia biznesu:zjednoczone wysiłki, zorientowane na jakość, klient na pierwszym miejscu

Koncepcja talentu:poznawać ludzi i czynić dobro, osiągając wspaniałe życie

Zasada przedsiębiorstwa:Postaw na jakość, dąż do perfekcji, podkreślaj wiarygodność i składaj obietnice.

Strategia rozwojowa:Stała i stabilna, wspólna praca, innowacje technologiczne

Koncepcja bezpieczeństwa:bezpieczna produkcja, życie na pierwszym miejscu, ciągłe doskonalenie

Filozofia uczenia się:znać tekst i uprzejmość, pilnie się uczyć, dobrze myśleć, stosować to, czego się nauczyłeś

Koncepcja usługi:uprzejmie, twoja satysfakcja jest naszą wieczną pogonią.